Jak připravit data pro potisk na textil?

Naše firma používá operační systém Linux, pro zpracování grafiky používáme programy INKSCAPE, GIMP, SCRIBUS tyto programy jsou open source jejich používání je zcela zdarma a můžete je stáhnout pro všechny operační systémy - Windows, MacOS,  Linux, BSD.

Umíme pracovat s těmito soubory:

.xcf ( Gimp ) 

.svg ( Inkscape )

.sla ( Scribus DTP)

.esp .ps ( PostScript)

komerčními formáty:

.psd ( Adobe Photoshop)

.ai ( Adobe Illustartor )

.cdr ( Core Draw )     

.jpg, .png, .tif, .gif a různé formáty fotek, obrázků

Univerzální formát pro tisk je soubor ve formátu Portable Document Format

PDF (Přenosný formát dokumentů )

V případě, že pošlete obrázek stažený z internetu, ( většinou jsou v malém rozlišení - 72 dpi), nemůžeme s obrázkem pracovat. Proto je zapotřebí zaslat obrázek v co nejvyšší kvalitě minimálně 150 DPI, pro lepší práci doporučujeme 300 - 600 dpi a pro pérovky až 1200 DPI

Velikosti tisku na textil:

 - do poptávky na kalkulaci rovněž zašlete: styl písma, barvy textu,  velikost potisku, umístění ( zda na hruď, záda, prsa, bok),

 Naše ceny nejsou tajemstvím. Důvod, proč ceník není uvedený na našich stránkách je hlavně v tom, že každá Vaše poptávka má konkrétní požadavky. Následně zpracujeme kalkulaci podle Vašich potřeb.

Náhledy ke schválení

Spolu s kalkulací zasíláme náhledy potisku ke schválení. Je zapotřebí zkontrolovat korekturu, obrázky, změny, které se případně provedou. V náhledu shlédnete barvy objednaných triček, umístění potisku, barvy potisku. Pokud se Vám něco nebude pozdávat, vše změníme k úplné dokonalosti.

Potřebujete poradit, nebo zpracovat cenovou nabídku? Oslovte nás: info@potisk-tricek.cz

Nebo nám zavolejte na tel. číslo 724 106 165

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8.00 do 17.00