MATURITNÍ TRIČKA PRO STUDENTY NAJDI NA NAŠEM E-SHOPU!!

Související obrázek                 logo-maturos.png

Maturitní trička, nezbytná část maturitního plesu, ale také upomínkový předmět, který vám bude neobyčejné období maturit neustále připomínat. Každý maturant je hrdina, který chce, aby celý svět věděl o tom, že letos je to právě on! Maturitní tričko se proto nosí ve dne v noci a často vám navždy zůstane jako domácí outfit! Nepodceňujte proto výběr svého maturitního trička.

Chystáte se letos maturovat? U nás si vyberete z bohaté nabídky maturitních triček. Zvolit můžete z mnoha velikostí, barev i gramáží. Nabízíme pouze kvalitní potisk sítotiskem, jehož výhodou je stálost barev, nekonečná životnost a pružnost. Potisk sítotiskem vydrží opravdu vše! Neloupe se, nepraská a barvy zůstávají svěží i po mnoha letech. Až si budete chtít za deset let připomenout svá maturantská léta, vaše maturitní tričko bude vždy připraveno!

Dbáme na ekologický přístup a tiskneme vodou ředitelnými barvami, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Při výběru těch nejlepších barev bylo naším cílem, aby byly jemné a vhodné i pro citlivou pokožku. Proto jsme vybrali nezávadné barvy, které jsou určené pro potisk na spodní prádlo nebo dětský textil. Zaručujeme vám tedy jemný tisk bez pogumovaného efektu! Lze jej dokonce přežehlit žehličkou.

Maturitní trička

Proč maturitní trička od nás?

  • Vysoká trvanlivost, stálost a sytost barev
  • Při vyšším odběru textilu nižší cena
  • Šetrnost k životnímu prostředí
  • Zcela nezávadné barvy
  • Potisk vyhotovíme za 7 – 10 dní


Co potřebujeme vědět od vás?

  • Počet kusů triček
  • Kolik barev grafika obsahuje (Nevíte si rady? S poptávkou nám zašlete rovnou i grafiku, barvy vám rádi spočítáme.)
  • Velikost motivu a umístění grafiky
  • Na jaký textil chcete tisknout? (Vybírejte v online katalogu)

Potisk triček provádíme od 10 kusů.

V naší nabídce naleznete maturitní trička pro holky i pro kluky. Vyrobíme vám tričko na míru s vámi vybraným motivem nebo grafickým návrhem. Naším cílem je naprostá spokojenost zákazníka, proto vždy vyladíme vše k dokonalosti.

Tvoříme maturitní trička s láskou a péčí!
Objednejte si maturitní tričko podle vašich představ na
info@potisk-tricek.cz nebo telefonicky na 724 106 165.Absolventská trička a absolventské mikiny

Pokud máte maturitu již dávno za sebou, ale jste o level výš nebo chcete pouze zachytit vzpomínku na svou vysokou školu, rádi vám zhotovíme také absolventská trička. Ne nadarmo se říká, že na vysoké škole získáte ty nejlepší přátele a toto období se zároveň stane tím nejkrásnějším. Uchovejte si proto všechny pěkné vzpomínky z vysokoškolských let a objednejte si u nás trička pro absolventy nebo absolventské mikiny.

Absolventská trička a mikinyŠkolní trička a školní mikiny

Také poslední ročník základní školy je třeba oslavit a zaznamenat vzpomínkovým předmětem. I na to jsme připraveni! V naší nabídce pro vás máme také školní trička a školní mikiny. Objednejte si trička pro školáky s potiskem přesně podle vašich představ! Vybírejte z bohaté nabídky originálních triček a mikin mnoha barev, velikostí i gramáží.

Školní trička

Chcete nezávaznou kalkulaci nebo rovnou objednat maturitní, absolventská či školní trička?
Pojďme se do toho pustit, napište nám na
info@potisk-tricek.cz a společně vytvoříme krásnou vzpomínku na ta nejlepší studentská léta!

MATURITNÍ TRIČKA PRO STUDENTY NAJDI NA NAŠEM E-SHOPU!!

Související obrázek logo-maturos.png