Fotogalerie potištěného textilu. Zde Vám přibližujeme možnosti potisku, barevnost i umístění tisku.

Jak vidíte na ukázkách, možnosti umístění tisku je dost široké a často záleží na fantazii. Potisk lze umístit : na hruď, záda, prso, na spodní části triček, za krk, na rukávy, přes boky táhnoucí se ze zadní části do přední část trička a pod.

Rovněž tiskneme nejen na textil. Potiskneme i jiné materiály jako například tisk šusťákových bund, zástěry, kusy látky, stuhy, tašky a další.

potisk-bundsítotisk na textilpotisk textilureklamní textilpotisk na tričkasitotisk na trickavodacky potiskpotisk sitotiskempotisk triček Ostravasitotisk na textilpotisk-textilu-fitpotisk tricek Bruntalpotisk triček olomoucpotisk triček opavapotisk textilu Bruntalpotisk sitotiskem airsoftpotisk textilu pro restauracepotisk textilu pro klubpotisk pro reprezentaci črpotisk tricek pro skautypotisk tricek box opavatricko raftytričko pro metalistypotisk tricek dětský táborpotisk tricek tvrdošijnípotisk triček na táborytextilni sitotiskpotisk textilu pro firmytricko ktmtextilni sitotisktricko k narozeninamreklamni textiltricko pro rc parksitotisk pro reprezentacitisk tricek pro karate opavatričko auto mototričko paintballpotisk pro klubypotisk tricek pro vodakytrička pro zájmové skupinytisk tricek opavatisk dobrovolni hasicitisk tricek ostavatisk na serpyvodácká trička

reklamni trickatrička pro kluby

Potisk papírových a textilních tašek

potisk tašek