Roušky s potiskem

tiskneme od jednoho kusu po tisícové série. Pokud máte zájem o vyšší množství, nebojte se poptat - info@potisk-tricek.cz a obratem Vám pošleme přesnou kalkulaci. Roušky tiskneme rozšité, po tisku roušky kvalitně sešijeme a posíláme k Vám. Celý proces můžeme zvládnout do 10 dní. ( záleží na odebraném množství).

Na našem KATALOGU ROUŠEK naleznete základní střihy roušek ( tvarované, obyčejné, jednovrstvé, dvouvrstvé, s kapsou apod.) Můžeme poslat vzorek tvarované roušky, aby jste si případně vyzkoušeli, jak Vám sedí. Máte zájem o konkrétní barvu? Vše zajistíme.

ORIENTAČNÍ CENÍK ROUŠKY S POTISKEM - 1 BARVA:

50 ks         120,-
100 ks       90,-
200 ks       85
500 ks       75,-
1000 ks     65,-

Uvedené ceny jsou bez DPH, bez dopravy. Ceny jsou orientační, vždy je třeba zaslat grafiku, ceny potisku mohou klesnout výrazně níže.

    100% bavlna      150g/m     pratelné na 90

baseline-local_shipping-24px.pngDoba dodání vč. potisku do 10 dní

        Doba dodání roušky bez potisku 2 dny


Při vyšším odběru tiskneme sítotiskem:

  • rouška je pratelná - zátěžové zkoušky vyvařením - potisk drží!
  • tiskneme ekologickými vodními barvami, certifikované, šetrné i k dětské pokožce
  • potisk je prodyšný, tisk dýchá, žádný pogumovaný nepříjemný efekt tisku nehrozí
  • 100% bavlna = vyšší ochrana než polyesterové roušky
  • uchycení gumičkou s nastavitelnou délkou
  • výběr mnoha barev tisku i látek

V nabídce máte i mnoho jiných střihů roušek. Požadujete konkrétní odstín tisku pantone, nebo konkrétní odstín látky? Vše umíme!

Roušku dodáváme bez potisku, nebo s potiskem. Do konfigurátoru můžete zadat barvu tisku, text a vyrobíme Vám roušku i od jednoho kusu.

Dbáme na ekologický přístup - roušky s potiskem pro Vás vyrábíme s ekologickými barvami, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Při výběru těch nejlepších barev bylo naším cílem, aby byly jemné a vhodné i pro citlivou pokožku. Proto jsme vybrali nezávadné barvy, které jsou určené pro potisk na spodní prádlo a dětská trička či roušky s potiskem nejsou výjimkou. Zaručujeme vám tedy jemný tisk bez pogumovaného efektu! Lze jej dokonce přežehlit žehličkou. Roušky s potiskem jsou pak velmi jemná a na závěr všechna trička vkládáme do lisu pro sametový omak.

potisk-na-rouskypotisk-na-roušky